Πέμπτη 28 Μάρτιος 2024

Στις 02-5-2017 και ώρα 12:00 π.μ. στο γραφείο του Δ/ντή του Φιλίππειου - 1ου Γυμνασίου Βέροιας συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή του σχολείου μας στον Αγ. Νικόλαο Νάουσας.

Για την αξιολόγηση των προσφορών και την επιλογή της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, συγκροτήθηκε Επιτροπή, με Πράξη του Διευθυντή του σχολείου, η οποία αποτελούνταν από τον ίδιο, ως Πρόεδρο, δύο (2) συνοδούς- εκπαιδευτικούς, που ορίσθηκαν από το Σύλλογο των Διδασκόντων Καθηγητών, έναν (1) εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και από εκπροσώπους του 15μελους Μαθητικού Συμβουλίου των Μαθητικών Κοινοτήτων που θα λάβουν μέρος στην μετακίνηση.

Η Επιτροπή προέβη στην αποσφράγιση και αξιολόγηση των προσφορών που υποβλήθηκαν. Σαν πιο συμφέρουσα η Επιτροπή επέλεξε τις προσφορές των Πρακτορείων Ράλλης Travel που ανέρχεται σε 130? ανα λεωφορείο για 2 λεωφορεία, και Τουριστική Ημαθίας  με 140? ανα λεωφορείο για 5 λεωφορεία.