Δευτέρα 13 Μαϊος 2024

Οι διευθύνσεις και οι σύλλογοι των καθηγητών του 1ου Γυμνασίου και 2ου Λυκείου Βέροιας, σε συνεννόηση με την ΕΛΜΕ Ημαθίας, την Επιτροπή Παιδείας του Δήμου Βέροιας και τον εθελοντή εκπαιδευτή ελληνικών χορών και καθηγητή στο 1ο Γυμνάσιο (1gym-veroias.ima.sch.grΓιάννη Κεβρεκίδη, ξεκινούν τη λειτουργία Ομίλου Ελληνικών Χορών για Εκπαιδευτικούς στον πολυχώρο των δύο σχολείων, από 1η Νοέμβρη 2016.

Θεματική"Ελληνικοί Χοροί για Εκπαιδευτικούς"

Χρόνος διεξαγωγής: Τρίτη, 19:00 ? 19:45 Ημαθία
                                            19:45 ? 20:30 Πόντος
                                            20:30 ? 21:15 Επιλογές (από Θράκη, Μακεδονία, Μικρασία, Ήπειρο, Νησιά, Θεσσαλία, Ρούμελη, Μωριά)
                                            21:15 ? 22:00 Εντευκτήριο (παρουσιάσεις βιβλίων/δίσκων, προβολές ταινιών, συζήτηση, προτάσεις, κ.ά.)

Σας καλούμε να συμμετάσχετε στον Όμιλο, υπό την προϋπόθεση να εισέρχεστε στους χώρους των σχολείων με καθαρά αθλητικά υποδήματα. Οι θέσεις εκπαιδευόμενων για κάθε διδακτική ώρα είναι 35 και γι? αυτόν τον λόγο θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Κατεβάστε τη δήλωση συμμετοχής πατώντας εδώ και στείλτε τη στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Με τιμή

Οι Διευθυντές Οι Σύλλογοι Καθηγητών